Онлайн-консультація
на Вашому сайті
Пошук по сайту:    
Онлайн-консультація

Надання консультацій відбувається за допомогою кабінету консультанта для доступу до якого необхідно перейти за посиланням:

https://siteheart.com/ru/login

На цій сторінці Ви побачите вікно для введеня логіну та паролю

online1

Дані для входу:

  • логін: "info@" + назва Вашого сайту   (наприклад: info@uabiznes.info)
  • пароль: тимчасовий пароль надіслано Вам на пошту  (радимо його змінити, як це зробити описано нижче)

Після входу ви потрапляєте в службовий кабінет консультанта.

online2 

У верхній частині вікна рекомендуємо перемкнутися в закладку "Діалоги", цю сторінку треба тримати постійно відкритою, для того щоб залишатися на зв'язку з чат-каналом, розміщених на сайті.

online3 

Коли хтось з відвідувачів викличе "онлайн-консультанта" у вас пролунає звуковий сигнал, а в лівій колонці кабінету з'явиться миготлива іконка відвідувача і час, який минув з моменту виклику.

online4 

Для початку консультування треба натиснути на цю іконку (подвійний клік), після чого відкриється вікно чату в якому ви побачите всі повідомлення: ваші і відвідувача (вгорі) і зможете відповісти на його питання (їх треба набирати у текстовому полі внизу).

online5 


Для ефективної работи консультанта радимо змінити початковий пароль. Для цього відкрийте вгорі закладку "Настройки" та у боковому меню "Аккаунт" виберіть "Ваш профіль".

Після цього Ви зможете ввести новий пароль у секції "Смена пароля"

online6 

Також Ви можете налаштувати робота-автовіповідача (інструкція на рос. мові), який буде підтримувати спілкування коли оператор не здійснив вхід до кабінету консультацій.